Regenerujące minerały

Regenerujące minerały avon

Prasóweczki

Regenerujące minerały – Regeneracja organizmu dzięki minerałom sprzed milionów lat

2 kilometry

Z takiej głębokości wybierane są biszofit i kizeryt – magiczne minerały powstałe w okresach prehistorycznego permu. Na dnie pradawnego morza, organiczne osady utworzyły ponad 200 milionów lat temu normalne zasoby życiodajnych pierwiastków śladowych. Dla nas, prowadzących aktywny sposób życia, magnez, potas, sód, wapń, krzem i różne elementy śladowe są niezbędne do poprawnego funkcjonowania. Biszofit oczywiście te tematy zawiera. Z kolei kizeryt czyli naturalny siarczan magnezu (zwany inaczej solą Epsom) zawiera dodatkowo siarkę, która oczyszcza organizm z toksyn i nowych szkodliwych substancji. Dzięki właściwościom naszej skóry, przyswajalność obu minerałów jest szczególnie prosta i bardzo efektywna.
Właściwości regenerujące magnezu

Brak odpowiedniego poziomu pierwiastków śladowych, natomiast w szczególności niedobór magnezu pozwalają nie tylko ciągłe zmęczenie. Posiada zatem więcej poważniejsze konsekwencje, gdyż negatywnie wchodzi na życie wielu układów wewnętrznych naszego ciała.

Poziom magnezu w bliskim układzie nie wpływa wyłącznie na poprawę jego pozycji. Wynosi on również duże właściwości regenerujące. Preparaty magnezowe stosowane po gorącym dniu powodują rozluźnienie mięśni oraz skóry, obniżając przy tym dyskomfort połączony z starym wysiłkiem psychofizycznym. Składa się też, iż wykorzystanie tzw. transdermalnego (przezskórnego) procesu przyswajania magnezu jest samą z najbardziej skutecznych metod jego uzupełniania.
Przezskórne wchłanianie pierwiastków

Odpowiednie potraktowanie naszego ciała po wyczerpującym dniu lub nowym wysiłku powoduje, iż czujemy szybszy przypływ energii, i nasze zmęczenie ustępuje miejsca równowadze energetycznej. Regeneracja przez skórę istnieje nie tylko swoja w stosowaniu, ale również bardzo oryginalna. Produkty magnezowe wykorzystywane punktowo na skórze powodują szybszą rekonwalescencję i powrót do pełni energii po ukończonych kontuzjach.
Jak daleko regenerować ciało po wyczerpującym dniu?

Należy wziąć ciepłą kąpiel. Przecież nie byle jaką, lecz uzupełnioną magnezowymi preparatami. Czyli zrobić sobie tzw. kąpiel magnezową z użyciem płatków magnezowych lub soli Epsom.

Do wanny z bieżącą wodą należy wsypać porcję naturalnych płatków magnezowych z biszofitu lub kizerytu i zanurzyć się w tej kąpieli przez 20 – 30 minut. Nie należy dodawać żadnych detergentów (mydła lub płynu do kąpieli). Zaraz po pierwszej kąpieli odpowiedź będzie mocna. Skóra będzie sympatycznie szczypać, pojawi się odprężenie. Obolałe ciało odzyska swoją energia, a dolegliwości zmniejszą swoje działanie. Płatki magnezowe można stosować również, jeżeli w sukcesu spuchniętych i obolałych stóp. Mała część płatków z czystą wodą w misce przekaże im pomoc oraz przywróci równowagę. Dolegliwości ustąpią, a skóra stóp będzie elastyczna. Dodatkowo, zawarta w kizerycie (soli Epsom) siarka pomoże usunąć toksyny z systemu.

Dla kobiet, które nie posiadają wanny, możliwe jest podawanie specjalnego żelu pod prysznic ze skoncentrowaną zawartością magnezu. Naniesiony na skórę podczas kilkuminutowej kąpieli zostawia ją nawilżoną i odprężoną.

W form, gdy mięśnie lub stawy potrzebują szybkiej interwencji w chorych miejscach, lub po prostu jest potrzeba swego działania, użyć należy rozgrzewającego preparatu z naturalnym magnezem – specjalnej oliwy z biszofitem i kamforą. Na skórze pojawi się miłe ciepło, a po kilkunastu minutach dolegliwość bardzo się zmniejszy lub całkowicie ustąpi. Oliwa z kamforą idealnie pasuje też do osiągnięcia domowego masażu relaksacyjnego.
Pochodzenie środka i niezbędne certyfikaty

Przy stosowaniu minerałów w diety magnezowej istotną myślą jest mienie z przebadanych dermatologicznie produktów i dana o tym, skąd pochodzą surowce zastosowane do ich realizacji. Istotne istnieje ponad, aby produkty były certyfikaty dające je do biegu na obszarze Unii Europejskiej.

Dużo wiadomości o kremach na bazie naturalnego magnezu znaleźć można na części Regenerujące minerały

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments