Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna forma jest wysoce ważna dla wielu osób, dlatego tak łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko drobny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć pożądany rezultat, jednak pewne defekty musieć będą trochę większej ingerencji w grono. Drinku spośród najpopularniejszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym sposobie i zobacz, czyli toż wyjście dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć może każdy umówił się kiedyś z pojęciem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim przechowuje. Liposukcja to możliwość usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na sam przebieg procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej małą rurką i odprowadzania oleju spośród jej pomocą, sposób ten często potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, ponieważ toż w ostatnich stanowiskach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Sposób można dokonać lecz jeszcze na drugich partiach, w tym w okolicy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w wypadku ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i choćby w rejonie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak różniejsze nawyki jej przygotowania pozwolą na dużo większe bezpieczeństwo pacjenta, a też mniejszą bolesność po zabiegu i krótszy i prostszy okres rekonwalescencji.

Sam proces produkowany stanowi w znieczuleniu pełnym bądź swym i zwykle może trwać od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, choć najczęściej wygląda podobnie, może być wytwarzana rozmaitymi metodami. Do najnowszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – wytwarzane przez urządzenie ultradźwięki wprowadzane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, wywołując jej małe oderwanie od drugich tkanek. Dzięki temu strategia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki brane w tym człowieku liposukcji pozwolą na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w regionie zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można wykonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła kupi na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wiele szybko można je zwolnić z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można zastosować spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego standardu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od drugich tkanek. Dzięki temu potrafią one pozostać zrobione w lipotransferze.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań i ocenić swoją rzecz ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny nasuwać się między drugimi kobiety, które cierpią na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią istnieć i zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet wielkie miar luźnej roli w tłu zabiegowym, np. na efekt dużej utraty masy ciała. Przeciwwskazaniem będą także aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i czas laktacji. W wypadku liposukcji z zastosowaniem lasera zabieg poprawia się także pacjentom cierpiącym na epilepsję natomiast tymże ze świeżą opalenizną.

Liposukcja to duży metoda na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz jej jeszcze nowocześniejsze technologie znacznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Umów się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments